بله

برای ویرایش حساب کاربری و ایمیل خود میتوانید وارد صفحه حساب کاربری من شده و با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد حساب کاربری تان شوید (لاگین کنید). سپس گزینه ویرایش حساب کاربری را کلیک کنید و در صفحه ای که ظاهر می شود، اطلاعات حساب کاربری یا ایمل و یا کلمه عبور خود را ویرایش کنید.

کیسه مهربانی و کسب و کار های اینترنتی دیگر زمانی رسمیت و اعتبار پیدا میکنند که نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت را دریافت کرده باشند. اخذ نماد الکترونیکی (یا به اصطلاح e نماد) نشانگر این است که آن کسب و کار اینترنتی طبق قوانین، ضوابط و چهار چوب های خاصی درحال فعالیت است و همچنین به صورت مداوم تحت نظارت و بررسی این سازمان قرار دارد و در صورت برزو هرگونه مشکل و نارضایتی، مالک  آن کسب و کار موظف به پاسخگویی  می باشد.

ضمن اینکه کارشناسان بخش تولید محتوای کیسه مهربانی تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در سایت موجود، کافی و روشن باشد. همچنین ابزارهای دیگری نیز وجود دارد که به شما در انتخاب محصول کمک می‌کند مانند نظرات کاربران، مقایسه محصولات با یکدیگر، مطالعه نقاط ضعف و قوت محصول که به شکل کاملا بیطرفانه درج شده است، مشاهده ویدئو ها و… . با این وجود، اگر همچنان شک در خرید یک محصول داشته باشید، میتوانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.